Fotografijos galerijoje 2019-11-29T07:15:11+00:00

EDUKACINĖS KŪRYBINĖS PROGRAMOS FOTOGRAFIJOS GALERIJOJE (VASARIO 16-OSIOS G. 11)

VAIKAMS IR MOKSLEIVIAMS

Išankstinė grupių (nuo 10 iki 30 dalyvių) registracija tel. (8-45) 8-45 467551, el. p.fotogalerija.panevezys@gmail.com

„Fotografijų takas“

Tai stalo žaidimas, kada keliaudami fotografijų taku žaidėjai susipažįsta su fotografijų sąvokomis, istorija ir išmoksta atpažinti Aukštaitijos fotomenininkų kūrinius. Kaina vaikui 1,00 Eur.

„Gražiausių pasaulio miestų vaizdai – fotografijoje“

fotodelione1

Edukacinė interaktyvi programa ikimokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių moksleiviams – fotodėlionė. Programos dalyviai bus supažindinti su miesto fotografija ir smagiai praleis laiką rinkdami fotodėliones su gražiausių pasaulio miestų atvaizdais. Kaina vaikui 1,00 Eur.

„Mėgstamiausių pasakų herojai“

Edukacinė interaktyvi programa ikimokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių moksleiviams–fotodėlionė. Programos dalyviai pasidalina komandomis ir dalyvauja varžybose, kurie greičiau sudės fotodėlionę su populiarios pasakos personažais. Interaktyvaus užsiėmimo metu vaikai sužino apie šalį, kurioje gimė šie personažai, apie jos kultūrą, tradicijas. Kaina vaikui  1,00 Eur.

SUAUGUSIESIEMS

Išankstinė grupių (nuo 10 iki 30 dalyvių) registracija tel. (8-45) 467551, el. p. fotogalerija.panevezys@gmail.com

„Fotografijų takas“

Fotografiju takas -sumaz

Tai stalo žaidimas, kada keliaudami fotografijų taku žaidėjai susipažįsta su fotografijų sąvokomis, istorija ir išmoksta atpažinti Aukštaitijos fotomenininkų kūrinius. Kaina asmeniui 1,50 Eur.

X