Dailės galerijoje 2019-10-14T06:40:23+00:00

KVIEČIAME Į EDUKACINES KŪRYBINES PROGRAMAS KERAMIKOS PAVILJONE (RESPUBLIKOS G. 3)

Registracija vykdoma tel. (8-45) 584803, el. p. viesinimas@arspanevezys.lt

2019 RUGSĖJO–GRUODŽIO MĖN.

VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ GRUPĖMS (10–25 vaikai)

„Kalėdinė figūrinė žvakidė“

Užsiėmimo dalyviai bus supažindinti su šamoto, dar vadinamo akmens mase, lipdymo ypatybėmis. Vaikai lipdys žvakidę, įkomponuodami figūrėlę ar jos detalę. Po edukacijos darbas išdegtas. Kaina vaikui 1,50 Eur.

 

„Šiuolaikinio vartotojo natiurmortas“ 

Edukacijos specialistas supažindins su natiurmorto žanru. Pasinaudodami įvairiomis priemonėmis, patys komponuosite šiuolaikinį, vartotojišką visuomenę atspindintį natiurmorto pastatymą. Fotografuosite savo sukurtą kompoziciją ir retušuosite filtrų pagalba. Kartu su edukatoriumi aptarsite socialinių tinklų iššauktą madą visuomenei pristatyti savo gyvenimą pagražintą, „glamūrinį“ – tarsi reklamoje ar paveiksle. Analizuosite savo pasirinkimus, sukurtos kompozicijos tikslus ir prasmę. Kaina vaikui 1,50 Eur.

 

„Kolektyvinio keraminio pano kūrimas“

Kiekvienas užsiėmimo dalyvis formuos nedidelę šamoto plytelę, kurią dekoruoja raižymo būdu pagal bendrą temą (pvz., „Mano klasės draugai“, „Mano miestas“, „Vasaros įspūdžiai“ ir pan.). Plytelės sukomponuojamos į vieną pano. Edukatoriai supažindina su galimybe darbą dekoruoti sausomis glazūromis. Po edukacijos darbas išdegamas, jį galima eksponuoti tiek vidaus erdvėse, tiek lauke. Kaina vaikui 1,50 Eur.

 

„Animalistinės figūros lipdymas“

Sužinosite šamoto lipdymo galimybes. Lipdysite pasirinkto namų augintinio (katino, šuns, paukščio) figūrėlę. Detalėmis ir raižymo būdu suteiksite sukurtam personažui charakteringus bruožus ir nuotaiką. Po edukacijos darbas išdegtas. Kaina vaikui 1,50 Eur.

 

„Gėlė – dubenėlio dugne“

Iš šamoto lipdomas dubenėlis, jo dugnas dekoruojamas reljefine gėle, įdedama spalvoto stiklo šukių. Darbas išdegamas, išsilydęs stiklas suteikia blizgesio ir spalvą. Kaina vaikui 1,50 Eur.

 

„Keraminis angelas“

Sužinosite šamoto lipdymo galimybes. Lipdysite ir raižymo būdu dekoruosite angelo figūrėlę. Po edukacijos darbas išdegamas. Kaina vaikui 1,50 Eur.

 

„Parodos spalvos – monotipijos kūrinyje“


Užsiėmimo dalyviai susipažįsta su monotipijos galimybėmis ir šia spaudos technika kuria abstrakčius paveikslėlius: lieja akvarele ant stiklo ir daro atspaudus. Tokiu būdu sukuriami keli skirtingi darbai. Kaina 1,50 Eur.

***

SUAUGUSIESIEMS

2019  RUGSĖJO – GRUODŽIO MĖN.

SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖMS (10–15 žmonių)

„Atviras namas“ (2 užsiėmimai)

I užsiėmimas: supažindinimas su šamoto lipdymo galimybėmis. Plokštumų lipdymas, sienų ir kiaurymių formavimas, detalių suklijavimas.
II užsiėmimas. Nulipdyto namelio-žvakidės dengimas glazūromis. Po edukacijos keramikos darbas išdegamas. Vieno užsiėmimo kaina asmeniui 5,00 Eur.

 

„Autorinis puodelis“ (2 užsiėmimai)

I užsiėmimas. Supažindinimas su įvairių formų lipdymo galimybėmis, šamoto derinimu su kitomis medžiagomis (mediena, metalu). Keraminio puodelio lipdymas.
II užsiėmimas. Piešinio eskizo parengimas. Piešinio perkėlimas ant puodelio keramikos dažais, skystu moliu ar glazūra.
Vieno užsiėmimo kaina asmeniui 5,00 Eur.

 

„Keraminis padėklas“ (2 užsiėmimai)

I užsiėmimas: supažindinimas su šamoto lipdymo galimybėmis. Keraminio padėklo lipdymas.

II užsiėmimas: šamotinio padėklo dekoravimas – įspaudais, reljefinėmis detalėmis, glazūromis. Vieno užsiėmimo kaina asmeniui 5,00 Eur.

 

„Dekoruotas šamoto dubuo“ (2 užsiėmimai)

I užsiėmimas: supažindinimas su šamoto lipdymo galimybėmis. Nulipdytas dubuo dekoruojamas reljefinėmis detalėmis arba raižymo būdu.
II užsiėmimas: šamotinio dubens dengimas glazūromis. Po edukacijos keramikos darbas išdegamas. Vieno užsiėmimo kaina asmeniui 5.00 Eur.

 

„Šamotinis bijūnas“ (2 užsiėmimai)

I užsiėmimas: supažindinimas su šamoto lipdymo galimybėmis. Detalių – žiedlapių ir gėlės pagrindo formavimas bei jungimas. II užsiėmimas: šamotinio darbo dekoravimas – dengimas glazūromis. Vieno užsiėmimo kaina asmeniui 4,50 Eur.

Šamotinė žvakidė „Avilys“ (2 užsiėmimai)

I užsiėmimas: supažindinimas su šamoto lipdymo galimybėmis. Plokštumų lipdymas, sienų ir kiaurymių formavimas, detalių suklijavimas. II užsiėmimas: nulipdytos šamotinės žvakidės dengimas glazūromis. Po edukacijos keramikos darbas išdegamas. Vieno užsiėmimo kaina asmeniui 5,00 Eur.

SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖMS (10-25 žmonės)

,,Kuriu šamotinį angelą“

Supažindinimas su šamoto lipdymo galimybėmis. Lipdoma ir raižymo būdu dekoruojama angelo figūrėlė. Po edukacijos angelas išdegamas. Kaina asmeniui 6 Eur.

„Kuriu paveikslus monotipijos technika“

Užsiėmimo dalyviai susipažįsta su monotipijos galimybėmis ir šia spaudos technika. Liedami akvarele ant stiklo ir darydami atspaudus, šia technika kuria originalius paveikslus. Kaina asmeniui 4,50 Eur.

Priemonių ir medžiagų, reikalingų kūrybai, suteiks galerija.

Daugiau informacijos tel. (8-45) 584803

X