Spalio 16 d. 17.30 val. Panevėžio miesto dailės galerijoje vyks kamerinės muzikos koncertas “Vivaldi. Metų laikai”. Įstabų italų kompozitoriaus opusą atliks Viktorija Čepinskienė (smuikas) ir Giedrė Špečkauskaitė (fortepijonas).

Antonio Vivaldi (1678–1741) koncertų ciklas „Metų laikai“ – vienas ryškiausių baroko instrumentinės muzikos kūrinių. Kompozitorius kiekvienam koncertui  dedikavo sonetą, kuris tiksliai dera su iliustratyvia ir vaizdinga muzika.

„Laikas bėga nenumaldomai greitai. Diena veja dieną, o metai – metus… Visus mielai kviečiame stabtelėti, užsimerkti, pasinerti į stebuklingą ir amžiną Vivaldi ciklą „Metų laikai“ ir per vieną valandą išgyventi nuostabiausias keturių sezonų akimirkas“, – kviečia žinomos Lietuvos atlikėjos – smuikininkė Viktorija Čepinskienė ir pianistė Giedrė Špečkauskaitė.

Viktorija Čepinskienė – tarptautinių konkursų laureatė. Smuikininkė  yra koncertavusi su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Novosibirsko simfoniniu orkestru, Šiaulių, Klaipėdos kameriniais orkestrais, taip pat orkestru „Camerata Palatina Vilnensis“.  V. Čepinskienė rengia rečitalius kaip solistė, taip pat koncertuoja kartu su styginių trio „14 stygų“ bei kitais atlikėjais.

Pianistė Giedrė Špečkauskaitė – tarptautinių muzikos konkursų prizininkė. Dirba žinomo Lietuvos dainininko V. Prudnikovo vokalo klasėje ir koncertuoja Lietuvoje bei užsienyje.

Bilieto kaina – 5 Eur