Dailės galerijoje 2018-12-20T07:15:04+00:00

Registracija vykdoma tel. (8-45) 584803, el. p. viesinimas@arspanevezys.lt

 

VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ GRUPĖMS (10–25 vaikai)

„Šiuolaikinio vartotojo natiurmortas“

Edukacijos specialistas supažindins su natiurmorto žanru. Pasinaudodami įvairiomis priemonėmis, patys komponuosite šiuolaikinį, vartotojišką visuomenę atspindintį natiurmorto pastatymą. Fotografuosite savo sukurtą kompoziciją ir retušuosite filtrų pagalba. Kartu su edukatoriumi aptarsite socialinių tinklų iššauktą madą visuomenei pristatyti savo gyvenimą pagražintą, „glamūrinį“ – tarsi reklamoje ar paveiksle. Analizuosite savo pasirinkimus, sukurtos kompozicijos tikslus ir prasmę. Kaina vaikui – 1,50 Eur.

„Animalistinės figūros lipdymas“

Sužinosite šamoto lipdymo galimybes. Lipdysite pasirinkto namų augintinio (katino, šuns, paukščio) figūrėlę. Detalėmis ir raižymo būdu suteiksite sukurtam personažui charakteringus bruožus ir nuotaiką. Po edukacijos darbas išdegtas. Kaina vaikui 1,50 Eur.

Šamotinė pieštukinė

Vaikai supažindinami su šamoto lipdymo galimybėmis. Formuojama pieštukinė ir dekoruojama gėlių motyvais (reljefinėmis detalėmis ar raižymo būdu). Po edukacijos darbas išdegamas. Kaina vaikui 1,50 Eur.

Keraminis paveikslas „Gėlynas“ (2 užsiėmimai)

I užsiėmimas. Edukacijos dalyviai supažindinami su šamoto galimybėmis, mokomi formuoti stačiakampę plokštę. Keraminis paveikslas dekoruojamas gėlių formos įspaudais ar reljefinėmis detalėmis.
II užsiėmimas. Supažindinimas su keramikos glazūravimo ypatybėmis. Šamotinio paveikslo dengimas glazūromis. Po edukacijos darbas išdegamas.
Dviejų užsiėmimų kaina vaikui ar moksleiviui 3 Eur.

„Gėlė – dubenėlio dugne“

Iš šamoto lipdomas dubenėlis, jo dugnas dekoruojamas reljefine gėle, įdedama spalvoto stiklo šukių. Darbas išdegamas, išsilydęs stiklas suteikia blizgesio ir spalvą. Kaina vaikui 1,50 Eur.

„Keraminis angelas“

Sužinosite šamoto lipdymo galimybes. Lipdysite ir raižymo būdu dekoruosite angelo figūrėlę. Po edukacijos darbas išdegamas. Kaina vaikui 1,50 Eur.

„Parodos spalvos – monotipijos kūrinyje“


Užsiėmimo dalyviai susipažįsta su monotipijos galimybėmis ir šia spaudos technika kuria abstrakčius paveikslėlius: lieja akvarele ant stiklo ir daro atspaudus. Tokiu būdu sukuriami keli skirtingi darbai. Kaina 1,50 Eur.

 

SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖMS (10–15 žmonių)

„Šamotinis bijūnas“ (2 užsiėmimai)

I užsiėmimas.  Supažindinimas su šamoto lipdymo galimybėmis. Detalių – žiedlapių ir gėlės pagrindo formavimas bei jungimas.

II užsiėmimas. Šamotinio darbo dekoravimas – dengimas glazūromis.

Vieno užsiėmimo kaina asmeniui 4,50 Eur.

„Vazono orchidėjai kūrimas“ (2 užsiėmimai)

I užsiėmimas: supažindinimas su šamoto lipdymo galimybėmis, vazono sienų lipdymas, ertmių  formavimas, lėkštutės lipdymas.

II užsiėmimas: šamotinio vazono ir lėkštutės dengimas glazūromis. Po edukacijos keramikos darbas išdegamas.

Vieno užsiėmimo kaina asmeniui 6,00 Eur.

Šamotinė žvakidė „Avilys“ (2 užsiėmimai)

I užsiėmimas: supažindinimas su šamoto lipdymo galimybėmis. Plokštumų lipdymas, sienų ir kiaurymių formavimas, detalių suklijavimas.

II užsiėmimas: nulipdytos šamotinės žvakidės dengimas glazūromis. Po edukacijos keramikos darbas išdegamas.

Vieno užsiėmimo kaina asmeniui 5,00 Eur.

„Atminties neužmirštuolė

Originalios porceliano sagės – atminties ženklo – kūrimas (2 užsiėmimai)

I užsiėmimas: supažindinimas su porceliano formų gaminimo technika ir neužmirštuolės žiedo formos sagės formavimas iš porceliano masės.

II užsiėmimas: sagės dekoravimas – dengimas glazūromis.

Vieno užsiėmimo kaina asmeniui 4,50 Eur.

„Dekoruoto vazono kūrimas“ (2 užsiėmimai)

I užsiėmimas: Supažindinimas su šamoto lipdymo galimybėmis. Nulipdytas vazonas dekoruojamas raižymo būdu arba reljefinėmis detalėmis.

II užsiėmimas: šamotinio vazono glazūravimas. Po edukacijos keramikos darbas išdegamas.

Vieno užsiėmimo kaina asmeniui 6 Eur.

SUAUGUSIŲJŲ  GRUPĖMS (10–25 žmonės)

 ,,Kuriu šamotinį angelą“

Supažindinimas su šamoto lipdymo galimybėmis. Lipdoma ir raižymo būdu dekoruojama angelo figūrėlė. Po edukacijos angelas išdegamas. Kaina asmeniui 6 Eur

„Kuriu paveikslus monotipijos technika“

Užsiėmimo dalyviai susipažįsta su monotipijos galimybėmis ir šia spaudos technika. Liedami akvarele ant stiklo ir darydami atspaudus, šia technika kuria originalius paveikslus. Kaina asmeniui  4,50 Eur

18 monotipija3

Priemonių ir medžiagų, reikalingų kūrybai, suteiks galerija.

Daugiau informacijos tel. (8-45) 584803

X