Tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureatų darbų paroda

2018 05 25 – 06 23

Tarptautinį vaikų piešinių konkursą „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ jau 27 kartą organizuoja Panevėžio gamtos mokyklos bendruomenė. Šiais metais parodos lankytojai galės pamatyti vaikų kūrinius iš 6 pasaulio šalių: Indijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kinijos, Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos.

Iš viso konkursui jo dalyviai pristatė 940 darbų. Vertinimo komisija iš šių kūrinių išrinko šimtą ir jų autorius pripažino konkurso laureatais.

Ilgamečio konkurso tikslai išlieka aktualūs ir šiandien – puoselėti gamtos ir žmogaus darną bei santarvę. Kūrybos procesas, atidžiau žvalgantis gamtoje, leido jauniesiems kūrėjams ją pažinti, suprasti, išgirsti pačią slapčiausią augalų ir gyvūnų kalbą. Tai siekis per kūrybą esmingiau priartėti prie gamtos, užmegzti emocinį ryšį su mus supančia aplinka. Tai tylioji strategija, pamažu vedanti į amžinąją atsakomybę už mus supantį pasaulį ir didįjį jo stebuklą – Gyvybę.

Jaunuosius autorius į ankstyvosios kūrybos kelią lydėjo 186 pedagogai. Auklėtojų ir mokytojų veikla ir pastangos šiame konkurse – labai reikšmingos.

2018-05-28T06:01:23+00:00