Tapybos paroda „Nežinomasis“

2018 07 11 – 08 04

Grupinėje parodoje „Nežinomasis“ pristatomi šešių jaunų, ką tik  Vilniaus dailės akademiją baigusių, dailininkų tapybos kūriniai, sukurti per pastaruosius kelerius metus. Šie menininkai dar tik žengia pirmuosius žingsnius meno lauke, todėl jie primena matematinių lygčių nežinomuosius, kuriuos tik išsprendus paaiškėja atsakymas.

Darbų nejungia bendra tema, bet kaip tik kontrasto principu leidžia žiūrovui susipažinti su kiekvienu menininku atskirai. Per kelis eksponuojamus skirtingų tapytojų darbus, atsiskleidžia kiekvienam iš jų būdingos kūrinių temos ir braižas. Vieniems svarbi vaikystės atsiminimų ir žaidimo aikštelių tema, kiti stebi savo aplinką ir deformuoja ją iki aiškių architektūrinių detalių arba kalba apie objektą kaip ženklą, priartėdami prie vizualių semiotikos apraiškų. Jaunatviškame veržlume nėra baimės eksperimentuoti ir klysti, žaisti su schemomis ir galbūt iš pirmo žvilgsnio banaliais objektais, suteikiant jiems savąją reikšmę.

Kuratorė Ieva Šukytė

Parodos dalyviai: Raminta Blaževičiūtė, Jūratė Girdvainis, Liepa Pivoraitė, Adelė Pukelytė, Dominykas Sidorovas ir Iveta Utakytė.

 

 

By | 2018-07-09T05:06:09+00:00 liepos 9th, 2018|Kas vyksta|0 Comments
X