2023-gegužė

11geg(geg 11)15:00(geg 11)15:00Susitikimas su fotomenininku Ekkehardu Grote (Vokietija) jo parodoje

Daugiau

Informacija apie renginį

Ekkehardas Grote (Vokietija) pristatys savo fotografijų parodą „Žmonės iš Vakarų šalies – besikeičiantis pasaulis“, veikiančią Panevėžio miesto dailės galerijos skyriuje – Fotografijos galerijoje.
Menininko kūrinių objektas – įvairių kontinentų miestai ir žmonės. Urbanistinėje fotografijoje autoriui yra svarbi visumos bei individo sąveika.
Fotografo kūrybai būdingas juodos ir baltos spalvų kontrastai. „Juodai balta fotografija, kaip abstrakčioji medija, ypač gerai išryškina lyrinius ir laikui nepavaldžius žmonių būties aspektus“, – teigia autorius.
Menininkas savo kūrinius eksponavo Pietų Amerikoje ir Europoje. 2019 m. E. Grote dalyvavo Panevėžio tarptautinėje fotografijos bienalėje „Žmogus ir miestas“. Joje fotografas pristatė keletą kūrinių, kuriuose individas išskiriamas iš didesnės visumos. 2022 m. Brazilijoje, Vitorijos mieste, surengta E. Grote paroda „Laiko dvasia“.
Paroda „Žmonės iš Vakarų šalies – besikeičiantis pasaulis“ Fotografijos galerijoje Panevėžyje veiks iki birželio 10 dienos.
*Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama

Laikas

(Ketvirtadienis) 15:00 - 16:00

Vieta

Fotografijos galerija

Vasario 16-osios g. 11

Go to Top